KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12167372

nr 1216 7372

Skulptur

Elisabet Ekstrand, 41/52. Signerad, daterad 1982, "Kub på pelare". Höjd: 38

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 november 2018
kl 19:29:03

12/11 15:51:19 1      Vinnande bud